Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 50 cm |
| Model Number | QD-DT2 |
| Type | Tent |
| Features | INFLATABLE, SOFT, Sports, Foldable |
| Material | Cloth, Oxford cloth |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item | Inflatable dome tent |
| Size | 5m diameter |
| Color | White/customized |
| Usage | Event, party, exhibition, etc |
| Accessories | air blower and LED lights |
| Feature | Waterproof, fire-resistance, etc |
Instock
There are no reviews yet.