Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 30 cm |
| Model Number | Inflatable Snow Globe |
| Plastic Type | PVC |
| Warning | Inflatable Use |
| Type | Tent |
| Features | INFLATABLE, Foldable |
| Material | Plastic, 0.9+1.0 mm PVC |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Size | 0.5meters bottoom+3 meters dia ball |
| Colors | Picture Color or Customize |
| Background | Pringting accept |
| Apply | Chirstmas Party Event |
| Use | Indoor and outdoor advertising |
| Feature | waterproof |
| OEM | Accept |
| Warranty | 3 years |
| MOQ | 1 pc |
Instock
There are no reviews yet.