Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| NET WT | 100ml |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | LANBENA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.