Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 6 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| NET WT | 100g |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | BREYLEE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.