Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.565 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | Hydroxypropyl methyl cellulose, hydrolyzed collagen |
| NET WT | 100ml |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Hoygi |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3Year |
| Item Type | Cleanser |
| Feature 1 | Moisturizing Cleanser |
| Feature 2 | Collagen Facial Cleanser Mousse |
| Feature 3 | Deep Cleansing Skincare |
| Feature 4 | Moisturizing Firming |
| Feature 5 | Face Wash Foam Cleanser Skin Care |
| Feature 6 | Controls Oil |
| Feature 7 | Brightening Skin |
Instock
There are no reviews yet.