Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Model Number | LMT24101709 |
| NET WT | 100g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
| Cosmetic effect | Oil control, deep cleansing, soothing skin |
Instock
There are no reviews yet.