Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.118 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Brightening Skin |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Bathing Soap for Men |
| NET WT | 100g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | west&month |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Bathing Soap for Glowing Skin |
| Distributor/Importer | Coffee Soap Bar |
| Date of Manufacture | Face Soap Woman |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.