Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Double Glutathione, Niacinamide |
| Model Number | Whitening, Dark Spot Removal Cream |
| NET WT | 100g |
| Feature | Whitening |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | AILKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| Suitable Skin Type | All Skin Types |
| Expiration Date | 36 Months |
| Suitable Age | Any Age |
| Advantage | Refreshing, Not Oily, Easy To Be Absorbed |
| Benefits | Whitening, Clean Skin, Dark Spot Remover |
Instock
There are no reviews yet.