Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.208 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| NET WT | 156g |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 2024 |
| Shelf Life | 3years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.