Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 6 cm |
| Working Principle | EMS |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Facial Clean, Anti-Acne |
| Power Source | None Electric, us, EU, UK, AU |
| Place of Origin | China |
| Size | Diameter Appr. 11mm |
| Model Number | Comb Electrode |
| Manufacturing Process | Hand Made |
| Material | Glass |
| Brand Name | newvisage |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | Violet, Orange |
| Filled Gas | Neon / Argon |
| Details | Comb Wand * 1pc |
| Application | Hair and Scalp |
| working | Violet Ray High Frequency Current Device |
| Function 1 | Electrotherapy Homeuse Skin Care |
| Function 2 | Spot Remover, Heal Scars, Sterilize Bacteria |
| Function 3 | Strengthen Skin Cell etabolism |
| Function 4 | Acne Treatment, Anti Hair Loss, Anti-aging |
| Function 5 | Improve Secretion and PH Value |
Instock
There are no reviews yet.