Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Mouisture, Anti Wrinkle |
| Power Source | Outside Charger, us |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Size | 24.5cm*17.5cm*7cm |
| Manufacturing Process | Hand Made |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | AKM |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.