Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 33 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Power Source | Electric, us, EU, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Material | Plastic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.