Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Material | Plastic |
| Brand Name | QINYU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Technology | 3D Topography Analyzer Technology |
| Operating System | Android |
| Service | OEM/ODM/24hours Online Service |
| Language | 16 kinds of languages |
| Single package size | 74X66X43 cm |
| Single gross weight | 34KG |
| Packaging Details | Portable High Pixel Magic Mirror 3D Skin Analyzer Salon Machine |
| Input | 100~ 240VAC 50/60HZ |
| Screen | 21.5-inch HDtouch screen |
| Pixels | 48 Million Pixels |
| Product name | Portable Skin Analyzer Machine |
| Target Area | Face, Eyes |
| Plugs Type | Other, US, AU, CN, UK, EU, JP, Za, It |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.