Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 8 cm |
| Size | Diameter 6.0mm |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic, Flexiable Silicone |
| Brand Name | PAQIN |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 6.0mm |
| Color | Green/Navy |
| Application | Liposuction Surgery |
| Function1 | Protect Patients' Skin at the entrance of liposuction procedure |
| Function2 | Enhanced skin retraction |
Instock
There are no reviews yet.