Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Quantity | Set |
| Size | 15ml |
| Model Number | Extension gel |
| Brand Name | BROLEXS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Extension gel | 15ml |
| Nail push pen | 1 pc |
| Slip solution | 20ml |
| Type1 | Poly Nail Extension Gel |
| Type | Gel Nail Kit |
| Item | Set For Manicure |
Instock
There are no reviews yet.