Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 5 cm |
| Plug Type | All Plug Type |
| Quantity | 12/20/24PCS |
| Size | 7ml |
| Material | Plastic |
| Model Number | SLS/SLA/RAR |
| Brand Name | Rosalind |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Cured | UV LED Lamp |
| Certificate | SGS, MSDS |
| Needed | Base & Top Coat |
| Soak Off | YES |
Instock
There are no reviews yet.