Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 0cm |
| Full Length | 0cm |
| Handle Length | 0cm |
| Certification | CE |
| Warning | The product is a metal ornament product, please do not use it for phys |
| Gender | Unisex |
| Dimensions | 104cm |
| Material | Wood |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Product Category | Weapon |
| Weapon | Demon Slayer Weapon |
| product properties | Sword, Katana, katana sword, weapon, katana metal, samurai Sword, medieval, japanese samurai katana |
Instock
There are no reviews yet.