Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 5 × 3 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 9cm |
| Full Length | 20cm |
| Handle Length | 6cm |
| Certification | CE |
| Features | Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 20.5cm |
| Material | Metal |
| Brand Name | bilibili |
| Metal Type | Aluminum Alloy |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Japanese anime |
| Alloy type | Zinc alloy |
| Process | Electroplating |
| Product material | Alloy |
| Product packaging | Gift box |
| Product postage | Free shipping items |
| Purchase method | Single piece / wholesale |
Instock
There are no reviews yet.