Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | UK |
| Quantity | AS THE PICTURE SHOW |
| Size | 7ml |
| Material | Plastic |
| Model Number | ZH21225 |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Item | Gel Nail Polish Set |
| nail lamp | 36w Nail Lamp |
| Type | Manicure kits |
| Feature 1 | Soak off Nail Gel Set |
| Feature 2 | Semi Permanent Vernis |
| Lasting period | 3 or 4 Weeks |
| Apply | Nail Beauty Salon, Rrivate Using |
Instock
There are no reviews yet.