Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 3 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 8cm |
| Full Length | 16cm |
| Handle Length | 8cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | Valorant Champions Karambit |
| Warning | The product is a metal ornament product, please do not use it for phys |
| Features | Stuffed, Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 16cm |
| Material | Metal |
| Metal Type | Aluminum Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Product Category | Valorant Weapon |
| Weapon | Valorant Champions Karambit |
| product properties | Sword, Katana, katana sword, weapon, katana metal, samurai Sword, medieval, real katana steel sword, royal steel katana, japanese samurai katana, shurikens metal, Bow and arrow |
Instock
There are no reviews yet.