Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | One Unit |
| Material | Acrylic |
| Model Number | DMJ-DCK-8802 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | KR(Origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Manicure Milling Cutter | Manicure Cutter Gel |
| Nails Accessories And Tools | Multifunctional Electric Nail Beauty Instrument |
| Electric Nail Drill | Professional Nail Drill |
| Milling Cutter For Manicure | Nail Cutter Machine Professional |
| Nail Drill Machine | Nail Drill Machine Electric |
| Nail Machine | Nail Drill Machine Promed |
| Nail Polish Machine | Electric Grinding Polishing Machine For Nails |
Instock
There are no reviews yet.