Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 14500rpm |
| Output voltage | other |
| Material | Plastic |
| Model Number | k16 |
| Brand Name | STRONG 210 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, FCC |
Instock
There are no reviews yet.