Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 12 cm |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | other, 65W |
| Size | 35000RPM |
| Material | Plastic |
| Model Number | Strong WT 211, Strong WT 211 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, RoHS |
| Application | Jade, jewelry polishing |
| Rotary speed | 0~35, 000rpm |
| Gross weight | 2.2kg |
| Voltage | 240V-100V/ 50Hz-60Hz |
| Pacakge | Bubble bag+foam+carton |
| Certificaiton | CE |
| ships from | china |
Instock
There are no reviews yet.