Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output voltage | other |
| Size | 35000RPM |
| Material | Plastic, Plastic/metal |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Collet chuck | 2.35mm 3.0mm 3.175mm |
| Max. torque | 4.5N.cm |
| Application | Brushl micromotor Equipment |
Instock
There are no reviews yet.