Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| Output voltage | other |
| Size | 152mmx18mm |
| Material | Plastic, Plastic/metal |
| Model Number | XM handpiece, Brushless handpiece XM |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Rotary speed | 0~50, 000rpm |
| Item weight | 160g |
| Collet chuck | 2.35mm |
| Color | Blue/Grey |
| Max. torque | 8N.cm |
| Application | Brushless micromotor Nail Art Equipment |
| Dimension | 152mmx18mm |
Instock
There are no reviews yet.