Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 14500rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | nail drill machine |
| Material | Plastic |
| Model Number | HY50 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Color | White |
| Speed | 15000RPM |
| Product size | 159*72*40MM |
| Battery | 500mAH |
| Voltage | 5V/1A |
| Product model | Nail drill machine |
Instock
There are no reviews yet.