Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Power | other |
| Output voltage | other |
| Size | 3.8 x 0.5 x 2.1 inches |
| Material | STAINLESS STEEL, Carbide |
| Model Number | SK-B5 |
| Brand Name | ibcccndc |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Number of Pieces | COMBO |
| Color | Golden |
| Quantity | 12Pcs |
| Item weight | 120g /0.27Ibs |
| Name | Nail Drill Tools |
| Feature | Tungsten Carbide Burrs Nail Drill Bits |
| Designs | Electric Nail Files |
| Description | Manicure Drill Machine Accessories |
| Style | Nail Art Beauty Care Tools |
Instock
There are no reviews yet.