Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.886 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 12 cm |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Size | 45000RPM |
| Material | Plastic |
| Model Number | champion-3 |
| Brand Name | LAAOVE |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.