Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 13 cm |
| Power | 65W, 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | Chuck 2.35mm |
| Material | Ceramic, Plastic |
| Model Number | Strong90-102L |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Brand | Strong 90 |
| Type | Electric Manicure Drill |
| Power Source | Electric |
| Rotate Speed | 0-35000RPM |
| Model | Strong 90 102L |
Instock
There are no reviews yet.