Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Size | STRONG 210 |
| Material | Plastic |
| Model Number | champion-3 |
| Brand Name | STRONG 210 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.