Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.523 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | Gray/Black/Silver |
| Material | Plastic |
| Model Number | uv-201 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, FCC |
Instock
There are no reviews yet.