Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 22 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 21V |
| Size | Nail Drill Machine |
| Material | Plastic |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Power | 45W |
Instock
There are no reviews yet.