Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.497 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 7 cm |
| Power | 10W |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 1Set |
| Material | Acrylic |
| Model Number | DMJ-2000 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | US(Origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, FCC |
| Manicure Milling Cutter | Manicure Cutter Gel |
| Nail Drill | Drill For Nails |
| Electric Nail Drill | Professional Nail Drill |
| Milling Cutter For Manicure | Nail Cutter Machine Professional |
| Nails Accessories And Tools | Nail Equipment |
| Nail Drill Machine | Nail Drill Machine Electric |
| Nail Machine | Nail Drill Machine Promed |
| Nail Polish Machine | Accessories For Manicure And Pedicure |
Instock
There are no reviews yet.