Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.683 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 13 cm |
| Power | 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | N3 |
| Material | Acrylic |
| Model Number | MARATHON -N3 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.