Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output voltage | other |
| Size | 14.5*2*2cm |
| Material | Acrylic |
| Model Number | Electric Nail Drill Polishing |
| Brand Name | Limegirl |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.