Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 2 cm |
| Size | 6pcs/lot |
| Material | STAINLESS STEEL, diamond |
| Model Number | Electric Ball Nail Drill Set |
| Brand Name | ERUIKA |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Shank Diameter | 3/32" |
| Occasion | nail art, nail polishing, Remove dead skin |
| Usage | manicure, pedicure, dental drill |
| Designs | Silicone Ceramic Stone |
| Feature 1 | nail milling cutter machine accessory |
| Feature2 | Rotary Burr Cuticle Clean tools |
Instock
There are no reviews yet.