Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 3/32''Shank |
| Material | STAINLESS STEEL, Carbide |
| Model Number | Lrzd116 |
| Brand Name | rolinstar |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| color | Original |
| Suitable | gel polish |
| Shank length | 32mm |
| Lifetime | 25-45days |
| Oringin | CHINA |
| Packing | CHINA |
Instock
There are no reviews yet.