Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 75*150mm, 100*200mm, 130*200mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | nails |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Art Equipment |
| type1 | Nail Art Equipment |
| type2 | Disposable Sterilization Disinfection Bag |
| type3 | Nail Tools Sterilizer Kraft Bags |
| type4 | Nails Equipment |
| type5 | Nail Art Disinfection Accessories |
| type6 | Nail Sterilizer Manicure Bag |
| type7 | Beauty and Nail Salon UV Ozone Disinfection Bag |
Instock
There are no reviews yet.