Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Size | 74mm*165mm*192mm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | JD5500 |
| Commodity Quality Certification | UL(纺织品), 3C, GS(消费电子), ce |
| Brand Name | JSDA |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Art Equipment |
| Certification | CE |
| Type | Nail Art Equipment |
| Product Name | Drills machine |
| Product function | Manicure/Pedicure |
| Color | black |
| Tool standard | 2.35mm |
| power | 85W |
| Rotating speed | 0-35000/RPM |
| Voltage | 110v/220v |
| Net Weight | 2650g |
| Warranty period | 12 months |
Instock
There are no reviews yet.