Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 3 cm |
| Size | 7 pcs/set |
| Material | STAINLESS STEEL, Stone |
| Model Number | Nail bit |
| Brand Name | APRITH |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Shank Diameter | 2.35mm (3/32inch) |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Color | green, pink, white |
| package | 7pcs/lot |
Instock
There are no reviews yet.