Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 8 × 5 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 15cm |
| Full Length | 20cm |
| Handle Length | 5cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | The Hyrule Fantasy Weapon |
| Features | Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 12cm |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | The Hyrule Weapon Weapon |
| Product material | Alloy |
| Game character 1 | Link |
| Game Weapon | Royal Guard's Swords, Hylian Shield, Master Sword, Scimitar of the Seven, Biggoron's Sword |
| Product Related | The Hyrule Fantasy |
| Product packaging | Gift box |
| Product postage | Free shipping items |
| Purchase method | Single piece / wholesale |
Instock
There are no reviews yet.