Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 36x9mm |
| Material | DUPONT BRUSH |
| Model Number | 5656 |
| Brand Name | NailOops |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.