Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 1*1cm |
| Material | sponge |
| Model Number | Nail Sponges |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.