Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Type Number | unicorn |
| 3C | Type |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Max Speed | remote control control |
| Design | unicorn |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | AC110-220V |
| Brand Name | LISM |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.