Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 18 × 3 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 2.2*1.7cm |
| Material | Sponge |
| Brand Name | FUMOSIK |
| Item Type | Nail Brush |
| Origin | Mainland China |
| Color: | White/Pink/Purple/Blue/Yellow |
| Features 1: | Replaceable Sponge Heads |
| Features 2: | Dotting Tool |
| Features 3: | Manicure Nail Art Tool |
| Features 4: | Gradient Brush Shade Maker Pen Sponge Heads |
Instock
There are no reviews yet.