Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 25cm |
| Full Length | 38cm |
| Handle Length | 13cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 38cm |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| colour | Simulated Sword Small Dagger Soft Adhesive |
| texture of material | Plastic |
| style | New Chinese Style |
| workmanship | Injection molding |
Instock
There are no reviews yet.