Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 1 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | ≤60° |
| Blade Length | 17cm |
| Full Length | 22cm |
| Handle Length | 5cm |
| Certification | CE |
| Model Number | Genshin Impact |
| Warning | It cannot be sharpened, it is safe |
| Features | Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category, Genshin Impact Sword, Genshin Impact Keychain, Genshin Impact Metal Key Rings |
| Dimensions | 220mm |
| Material | Metal |
| Metal Type | zinc alloy |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| product name | Genshin Impact Keychain |
| Product materials | Metal, zinc alloy |
| Product size | 170mm.220mm |
| Keychain type | Large size |
| Product Color | plating |
| Product Style | 100 different styles |
| Product packaging | Carton packaging |
| Delivery date | Within 24 hours |
| Product category | Metal Keychain |
Instock
There are no reviews yet.