Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 PCS |
| Model Number | Complex 9 IN 1 |
| NET WT | 12ml |
| Type | Bright Oil |
| Brand Name | Tinovo Uno |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Items Type | Natural Nail Growth Complex 9 IN 1 |
| Style | Normal Base Coat Top Coat Nail Strengthener |
| Models | Keratin Nail Growth for Repair Thin Brittle Nails |
| Quality | Top Quality Guaranteed |
| Color | Clear/Transparent |
| Dry | Natural Dry By Air |
| Effect | High gloss and Super Shine |
| Features | Fast Dry By Air, Natural Strong and Nail Care Tools |
| Advantages | Healthy and Eco-friendly |
Instock
There are no reviews yet.