Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 PCS |
| Model Number | Strong Gel Top Coat No Wipe |
| NET WT | 15ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | KODIES GEL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Items Type | Glassy Gel Top Coat and Base Coat |
| Style | Strong Gel Base Coat No Wipe for Manicure |
| Models | UV Light Cure Nail Polish Manicure Nail Art |
| Condition | Brand New Arrival |
| Quality | Top Quality Guaranteed |
| Color | Clear |
| Cured Tools | Professional UV/LED Lamp |
| Effect | High Glossy and Super Shine |
| Features 1 | Super Bright Effect Long Wear Nail Gel Polish Top Coat |
| Features 2 | Semi Permanent Manicure Nail Art Primer Base Coat |
| Application | Nail Studios, Manicure at Home, Nail Salon |
| Advantages | Healthy and Eco-friendly |
Instock
There are no reviews yet.