Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Non-sticky Nail Polish Top Coat |
| Quantity | 1 bottle |
| Model Number | QF-2 |
| NET WT | 14 ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | FUNMIX |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
Instock
There are no reviews yet.